Poznaj siebie - PERSO.IN

October 1, 2022 17:46 - Pozostałe usługi - Lublin
0.00 zł
Szczegóły ogłoszenia
Chcesz poznać siebie? PERSO.IN Ci w tym pomoże. To doskonałe narzędzie badające osobowość. Dzięki ankiecie internetowej przygotowanej przez psychologów masz szansę poznać swoje wnętrze.

Ale tak właściwie czym jest PERSO.IN? To nowoczesny kwestionariusz do badania różnic w osobowości jednostek. Nie ma lepszego sposobu, by przeprowadzić tego rodzaju pomiar. Bądź otwarty na tego typu test, jeśli chcesz wiedzieć jak lokujesz się na tle innych osób. Wystarczy, że poświęcisz około 20 minut, by wypełnić - bez wychodzenia z domu - kwestionariusz dostępny przez Internet. Dzięki temu będziemy mogli przygotować specjalnie dla Ciebie indywidualny raport. Ten kwestionariusz jest rzetelny, co wiemy dzięki szeregu badań przeprowadzonych na olbrzymiej liczbie osób. Dzięki niemu każda osoba może dowiedzieć się jakie ma słabe i mocne strony oraz popracować nad własną osobowością.

Osobowość ma znaczenie w życiu prywatnym oraz w relacjach zawodowych. Dzięki temu, że wiesz jaką masz osobowość lepiej dostosujesz swoje środowisko pracy do własnych preferencji. Osobowość jest również ważna w interakcjach międzyludzkich. Im lepsze interakcje, tym lepsza współpraca z daną osobą. Kwestionariusz osobowości to pierwszy krok do lepszego poznania siebie i pracy nad sobą.

Nie czekaj, napisz do nas. Pomożemy Ci dobrać raport specjalnie do Twoich oczekiwań. Pełny Raport Osobisty, a może One Pager? Każdy znajdzie coś dla siebie w PERSO.IN.
102
Ponad 100 portali ogłoszeniowych w całej Polsce
2 minuty
Tylko tyle czasu potrzebujesz aby dodać do nich swoje ogłoszenie
17 zł
A jedynie tyle zapłacisz za oszczędność swojego czasu
Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Więcej o nich dowiesz się w naszej polityce prywatności.