CZEGO SZUKASZ?

Wpisz czego szukasz i jakiej kategorii ogłoszeń to dotyczy

Sprawdź oferty biur nieruchomości z Płocka i okolicy

Agroczos OGŁOSZENIE FIRMOWE

April 14, 2019 15:36 - Transport/Przeprowadzki - Choszczno

0.00 zł

  • img
Szczegóły ogłoszenia
Nasza korporacja Agroczos, Adres: Gorzowska 11,73-200 Choszczno, Telefon: 95 747 28 39, E-mail: biuro@agroczos.pl oferuje: Usługi agrotechniczne - Przetwarzamy kompetentne usługi agrarne czy też administrujemy obsługą gospodarstw rolnych.Na wszelkie wykonywane profesje jak i usługi posiadamy zezwolenia i uprawomocnienia. Termin realizacji determinujemy wedle wymogów klienta indywidualnie. Biomasa - Zajmujemy się doradztwem, pomocą w produkcji, odbiorem czy też załadunkiem produktu. Skupujemy biomasę z kukurydzy oraz słomy zbożowej w miejscowości Choszczno.
Wytwórczość zboża i rzepaku- Nasza wytwórczość ma doświadczenie podparte na pielęgnowaniu wielu typów zbóż przeznaczonych na konsumpcje i paszę takie jak; rzepak, rośliny strączkowe czy kukurydzę.
Transport- Dopuszczamy wykwalifikowanych kierowców, przewoźników a także wysokojakościowy ekwipunek. Transprty, które proponujemy to; Transport krajowy- Jest to sporządzanie usług w zakresie przewozu osób lub rzeczy wehikułami, które są utrwalone na obrębie Lokalny.Transport międzynarodowy- Jest to poruszanie ludzi ewentualnie rzeczy na terytorium innego kraju ewentualnie ściąganie zza krawędzi do Polski.
91825
Ogłoszeń
102
Miast
4035
Użytkowników
917
Zarejestrowanych
Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Więcej o nich dowiesz się w naszej polityce prywatności.